Pousada Do Sol
| Wi-Fi | Parking Usługa parkowania | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Wygodny hotel Pousada Do Sol Torres oferuje parking w pobliżu.
Wyspa Wilków znajduje się 3 km od tego wygodnego hotelu, natomiast Plaża Cal leży w odległości 25-minutowego spaceru. W tym hotelu znajdziesz się 1 km od Praia Grande. Guarita's Park leży w odległości 30-minutowego spaceru stąd. Ten obiekt noclegowy zlokalizowany w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Terminal Central.
Pokoje w Pousada Do Sol zapewniają gościom telewizję satelitarną oraz takie udogodnienia, jak klimatyzacja. Są one wyposażone w prywatne łazienki.
Można zjeść posiłek w restauracji Paniccia w odległości 100 metrów.
- Lokalne atrakcje
- Ballooning Park850 m
- Super Livros800 m
- Vesta Shopping800 m
- Natural Sciences Museum850 m
- Praça XV de Novembro800 m
- Senac600 m
- Carta Testamento de Getulio Vargas800 m
- Supermercado Nacional800 m
- Lotniska
- Lotnisko Torres15 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona
- Pomieszczenie z szafkami
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
Usługi
- Usługa parkowania
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży wygodny hotel Pousada Do Sol?
Podróż od wygodnego hotelu Pousada Do Sol do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem. - 🚗
Czy mogę zaparkować samochód obok hotelu Pousada Do Sol?
Goście hotelu Pousada Do Sol mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z wygodnego hotelu Pousada Do Sol?
Goście wygodnego hotelu Pousada Do Sol powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada Do Sol?
Średnia cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada Do Sol wynosi 14 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.